2011 Radioshack

Datum Wedstrijd Categorie Resultaat
16 jan Cancer Council Classic Cri 86ste
18 jan Tour Down Under: rit 1 WT 23ste
19 jan Tour Down Under: rit 2 WT 87ste
20 jan Tour Down Under: rit 3 WT 18de
21 jan Tour Down Under: rit 4 WT 54ste
22 jan Tour Down Under: rit 5 WT 9de
23 jan Tour Down Under: rit 6 WT 53ste
Tour Down Under:
eindklassement
WT 15de
8 feb Trofeo Inca 1.1 1ste
9 feb Trofeo Deiá 1.1 13de
22 feb Giro di Sardegna: rit 1 2.1 18de
23 feb Giro di Sardegna: rit 2 2.1 5de
24 feb Giro di Sardegna: rit 3 2.1 5de
25 feb Giro di Sardegna: rit 4 2.1 44ste
26 feb Giro di Sardegna: rit 5 2.1 8ste
Giro di Sardegna: eindklassement 2.1 6de
27 feb Classica Sarda 1.1 DNF
9 maart Tirreno Adriatico: Team Time Trial WT 8ste
10 maart Tirreno Adriatico: rit 2 WT 90ste
11 maart Tirreno Adriatico: rit 3 WT 15de
12 maart Tirreno Adriatico: rit 4 WT 68ste
13 maart Tirreno Adriatico: rit 5 WT 29ste
14 maart Tirreno Adriatico: rit 6 WT 116de
15 maart Tirreno Adriatico: Time Trial WT 16de
Tirreno Adriatico: Eindklassement WT 58ste
7 april GP Cerami 1.1 3de
13 april Brabantse Pijl 1.HC 12de
17 april Amstel Gold Race WT 8ste
20 april Waalse Pijl WT 18de
24 april Luik-Bastenaken-Luik WT 22ste
26 april Tour de Romandie: Proloog WT 64ste
27 april Tour de Romandie: Rit 1 WT 123ste
28 april Tour de Romandie: Rit 2 WT DNF
5 juni Critérium du Dauphiné: Proloog WT 57ste
6 juni Critérium du Dauphiné: Rit 1 WT 12de
7 juni Critérium du Dauphiné: Rit 2 WT 19de
8 juni Critérium du Dauphiné: Time Trial WT 15de
9 juni Critérium du Dauphiné: Rit 4 WT 53ste
10 juni Critérium du Dauphiné: Rit 5 WT 10de
11 juni Critérium du Dauphiné: Rit 6 WT 24ste
12 juni Critérium du Dauphiné: Rit 7 WT 56ste
Critérium du Dauphiné: eindklassement WT 24ste
27 juli Belgisch Kampioenschap: Hooglede-Gits NCH 84ste
23 juli Tour de Wallonie: Rit 1 2.HC 27ste
24 juli Tour de Wallonie: Rit 2 2.HC 3de
25 juli Tour de Wallonie: Rit 3 2.HC 53ste
26 juli Tour de Wallonie: Rit 4 2.HC 23ste
27 juli Tour de Wallonie: Rit 5 2.HC 3de
Tour de Wallonie: eindklassement 2.HC 3de
30 juli Classica San Sebastian WT 101ste
8 aug Eneco Tour: Proloog WT 25ste
9 aug Eneco Tour: Rit 1 WT 73ste
10 aug Eneco Tour: Rit 2 WT 67ste
11 aug Eneco Tour: Rit 3 WT 3de
12 aug Eneco Tour: Time Trial WT 55ste
13 aug Eneco Tour: Rit 5 WT 54ste
14 aug Eneco Tour: Rit 6 WT 21ste
Eneco Tour: eindklassement WT 9de
15 aug Belgisch Kampioenschap Tijdrijden Tervuren NCH 2de
22 aug USA Pro Cycling Challenge: Proloog 2.1 22ste
23 aug USA Pro Cycling Challenge: Rit 1 2.1 71ste
24 aug USA Pro Cycling Challenge: Rit 2 2.1 120ste
25 aug USA Pro Cycling Challenge: Time Trial 2.1 121ste
26 aug USA Pro Cycling Challenge: Rit 4 2.1 113de
27 aug USA Pro Cycling Challenge: Rit 5 2.1 110de
28 aug USA Pro Cycling Challenge: Rit 6 2.1 63ste
USA Pro Cycling Challenge: eindklassement 2.1 90ste
9 sept GP de Québec WT 27ste
11 sept GP de Montréal WT 18de
18 sept GP d’Isbergues 1.1 27ste
29 sept Tour de Wallonie-Picarde: Rit 1 2.1 130ste
30 sept Tour de Wallonie-Picarde: Rit 2 2.1 48ste
1 okt Tour de Wallonie-Picarde: Rit 3 2.1 49ste
2 okt Tour de Wallonie-Picarde: Rit 4 2.1 76ste
Tour de Wallonie-Picarde: eindklassement 2.1 63ste
4 okt Binche-Tournai-Binche 1.1 6de
6 okt Paris – Bourges 1.1 67ste
15 okt Ronde van Lombardije WT DNF