Youth

U23

Year Result Race
2008 1 Circuit de Wallonie Topcompetitie Fleurus
1 GP des Marbriers (FRA)
1 Championships of Limburg roadrace (Zepperen)
1 Vivegnis
1 Points classification Ronde van Namen
2 Stage 3 Tour de l’avenir (FRA)
2 Belgian Championships Time Trial Moeskroen
2 Stage 2 Ronde van Namen
2 Stage 5 Ronde van Namen
4 Belgian Championships roadrace La Roche en Ardennes
4 Hotton Topcompetitie
11 World Championships roadrace Varese (ITA)
2007 1 Championships of Limburg Time Trial Borlo
10 Liège-Bastogne-Liège Nations Cup
10 Circuit des Ardennes General classification
2006 1 Young riders classification Tour de l’Isard (FRA)
1 Championships of Limburg roadrace Guigoven
1 Thimister
1 Sint-Pieters-Leeuw
2 Stage 2 Tour de l’Isard (FRA)
2 Tour de l’Isard General classification (FRA)
2 Beyne-Heusay
3 Tour des Pyrénées Young riders classification (FRA)
3 Tour de l’Isard Points classification (FRA)
4 Liège-Bastogne-Liège
4 Hotton Topcompetitie
5 Tour de l’Isard Time Trial (FRA)
5 Stage 3 Ronde van Luik
6 Stage 1 Ronde van Luik
7 Stage 4 Tour de l’Isard (FRA)
7 Stage 2 and 3 + General classification Tour des Pyrénées
(FRA)
9 Hasselt-Spa-Hasselt Topcompetitie
10 Ronde van Luik General classification
2005 2 La Roche
2 Cerexhe Heuseux
5 Vivegnis

Juniors

Year Result Race
2004 1 Belgian Championships Time Trial Wachtebeke
1 Championships of Limburg Time Trial Borlo
1 Stage 1 Ronde du Maquis (FRA)
1 Ronde du Maquis General classification (FRA)
1 Leuze en Hainaut Time Trial
2 Tour du Valromey-Ain Prologue (FRA)
2 Ronde des Vallées Hémonstoir Prologue (FRA)
2 TTT Liège La Gleize
2 Time Trial Côte de Wanne
3 Giro della Lunigiana General classification (ITA)
3 Omloop Mandel Leie Schelde Meulebeke Beker Van
België
3 Ronde des Vallées Hémonstoir General classification (FRA)
3 Stage 2 Liège La Gleize
3 Stage  2 Ster van Zuid-Limburg Herderen
3 Fumal
4 GP des Nations (FRA)
5 Liège la Gleize General classification
5 Tour du Condroz Rotheux
6 Giro della Lunigiana klimtijdrit (ITA)
6 Trofee der Vlaamse Ardennen Zottegem
6 Route de l’Avenir – Souvenir Louis Caput
eindklassement (FRA)
7 World Championships Verona (ITA)
7 Ronde du Maquis Time Trial(FRA)
8 Stage 1 and 4 Tour du Valromey-Ain (FRA)
9 Stage 2 Giro della Lunigiana (ITA)
10 Ronde van Vlaanderen Herzele
17 World Championships Time Trial Verona (ITA)
2003 1 Aalst – St-Truiden Beker van België
1 Tour du Condroz Rotheux Rimière
1 Provinciaal Kampioenschap wegrit Dilsen
1 Trognée
1 Jemeppe
2 Hoeselt
3 Time Trial Ster van Zuid-Limburg Borlo
3 Stage 3 Ster van Zuid-Limburg Borlo
3 Hoeleden
5 Stage 2 Liège La Gleize
6 Zemst Laar Beker van België
7 Belgian Championships Time Trial Wachtebeke
7 Stage 2 Ster van Zuid-Limburg Herderen
7 Berloz
8 Ledegem – Kemmel – Ledegem Beker van België
8 Ronde van Vlaanderen Herzele
8 Course des côtes Harzé
9 Hoboken Beker van België

15-16y

Year Result Race
2002 1 Championships of Limburg Kortessem
1 Championships of Limburg Time Trial Montenaken
1 Herderen
1 Ulbeek
1 Stage 1 Dwars door het land van Herve
1 Meeswijk
1 Stage 2 Kontich
1 SVS wielertrofee Zolder
2 Kessel-Lo
2 Ronde van Haspengouw Goetsenhoven
2 Time Trial Dwars door het land van Herve
2 Hollogne-sur-Geer
2 Terkoest
2 Hodeige
3 Belgian Championships Time Trial Geel
3 Dwars door het land van Herve General classification
3 Polleur Stoumont Polleur Beker van België
3 Wellen
3 Moha
5 Keizer der nieuwelingen Tielt Beker van België
6 Prins der Nieuwelingen Duffel
10 Course de côtes Jemelle
2001 1 Terkoest
2 Dilsen
3 Viemme
4 Brustem
4 Meeffe
6 Harzé